MERLET

šermíři

agentura

ateliér

zbrojíři

MERLET

šermíři

agentura

ateliér

zbrojíři

Sample Page

II. pražská šermírna má za cíl komplexní přípravu šermíře pro uplatnění ve scénickém, divadlením a filmovém šermu, jakož i zajistit osvojení dovedností šermíře pro provedení reálných a funčních šermířských akcí. 

Kromě výuky šermířských technik je kladen důraz i na související pohybovou průpravu šermíře, všeobecná obratnost, (pády, skoky, reakce zásahu apod.). Primární výukovou zbraní je kord (fleret, šavle), v případě zájmu je možné rozšířit výuku o další zbraně (zejm. meč). Obsah výuky je založen na kombinaci vysvětlení historických šermířských technik s částečným využitím metodikou výuky sportovního šermu.

Šermíř je tedy veden k dokonalému osvojení základních šermířských dovodeností, než bude konfrontován s těmi složitějšími. Výuka nemá za cíl zahlcovat šermíře kvantem informací o jednotlivých technikách, ale je mu prezentováno pouze tolik látky, kolik je schopen si osvojit a reálně využívat. Výuka je doplněna o prvky z tréninků kaskadérských tak, aby jeho šermířské dovednosti byli co nejkomplexnější. 

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Title

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.