MERLET

šermíři

agentura

ateliér

zbrojíři

MERLET

šermíři

agentura

ateliér

zbrojíři

Agentura Merlet

Obraťte se na agenturu Merlet, pomůžeme vám s organizací vašich akcí, eventů či historických slavností. Nabízíme k zapůjčení tisíce zbraní, zbrojí a kostýmů z naší zbrojnice.

Originální umělci
Slavnosti Eventy
Rytířské stezky
Adventy Velikonoce

Originální umělci

Zakládáme si na preciznosti jednotlivých vystoupení, kostýmech, líčení, dekoracích a detailech, které vytváří nezapomenutelný celek. Každá naše akce je originál, který jinde neuvidíte.

Šermíři, kaskadéři, zbrojíři, filmoví koně, sokolníci, řemeslníci, divadla, kejklíři, chůdaři, ohnivci, animační postavy, hudba, tanečníci, kouzelníci, fakíři a mnoho dalších kolegů, se kterými jsme schopni splnit i ta nejtajnější přání každého pořadatele.

Previous slide
Next slide

Slavnosti a firemní akce

Agentura Merlet pro Vás připraví slavnosti a firemní akce na míru, k danému tématu nebo výročí, které chcete oslavit. Žádná námi připravená produkce není stejná, tvoříme originály, které jsou protkané nosnou myšlenkou daného období nebo tématu.

Pokud potřebujete program “jen” doplnit vhodnými umělci, rádi
dodáme takové, kteří Vaši akci dodají jiskru a šmrnc.

Previous slide
Next slide

Dobrodružné stezky

Tovaryšské a Rytířské stezky jsou naší specialitou a sestavují se vždy podle tématu akce. Všichni naši řemeslníci i zbrojíři jsou mistry svých oborů a rádi každého seznámí jak s řemesly, tak i rytířskými dovednostmi. 

Každý, kdo se na stezku vydá, je podroben různým zkouškám a
dovednostem. Stezky jsou zakončeny Rytířským nebo Tovaryšským glejtem na jehož zadní straně je pohádka o tom, kdo byl skutečný tovaryš a pravý rytíř.

Previous slide
Next slide

Adventy a Velikonoce

Na Velikonočních a Adventních akcích si zakládáme na atmosféře klasických staročeských Vánoc a Velikonoc. Dle toho volíme i daný program, umělce a tradiční zvyky, které si mohou
návštěvníci vyzkoušet.

Specialitou Adventu je naše jedinečná Andělská
poštovna, která na Vás dýchne nezapomenutelnou atmosférou Vánoc a rozzáří úsměv každého, kdo do ni vstoupí. Setkáte se zde s čertem, andílky a přáníčko můžete hodit do okřídlené schránky..

Previous slide
Next slide